Ana Sayfa

İmpa İmalat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1983 tarihinde kurulmuştur.

Ana faaliyet konusu ithalat ve ihracattır. İmpa'nın çalışmalarında; dış pazar bilgisi, bölge uzmanlığı, sürekliliği, tutarlılığı ile kendi ürünleri ile titiz kontrolu altında yaptırdığı diğer Türk ve Yabancı kökenli malların ulusal ve uluslararası pazarlarda satışını gerçekleştirmesi önemli yer tutar.

15 yıldır sürekli olarak dış satım gerçekleştirdiği pazarlar ile geliştirmekte olduğu pazarlarda ;

- Binek ve ağır vasıtaların yedek parçaları (debriyaj baskı, diski, akü, lastik ve yedek parçalar)
- Metal plastik ve kauçuk esaslı yarı mamüller (muhtelif sanayi kuruluşlarının talepleri doğrultusunda yapılan özel imalatlar)
- Saç, paslanmaz çelik, dikişli, dikişsiz, boru, muhtelif civata ve somun,
- 0,20 mm-3,50 mm düşük karbonlu tavlı tel üretimi, ihracatı, imalatı,
- Boya, deri ve lastik üretiminde kullanılan muhtelif kimyasal maddeler,
- Her türlü zirai mücadele ilaçları (ziraat kimyasal)
- Bayan ve çocuk hazır giyim ürünleri,
- Muhtelif tüketim maddeleri (kuru ekmek mayası, ekmek katkı maddeleri, meyva suyu, sabun.)
- Petrol ve derin kuyu su sondajında, krem ve toz deterjen imalatında, gıda, boya, tutkal, ilaç ve farmostatik sanayilerde hammadde veya aramalı olarak kullanılan sodyum karboksimetil selüloz (Na-CMC), monokloroasetikasit (MCAA) ve diğer selüloz türevleri,
- Her türlü binek ve ticari araçların kauçuk ve halı paspası ve koltuk kılıfı üretimi,

ihracatı, ithalatı ile ilgili konularda satışlarını devam ettirmek ve/veya yeni pazarlar oluşturmak amacıyla satış, dağıtım ve bayilik bağlantılarını geliştirmek ve mevcut kanallarını iyileştirmek için İMPA LTD. mevcut yatırımlarını devamlı arttırmaktadır.

İMPA LTD. ABD, Avrupa, Orta Asya Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Pazarlarında daha etkin olabilmenin çalışmalarını yapmaktadır.

1998 yılı devam ederken uzman kadrosu üretim ve satış gücü, 20 Milyon ABD Dolarına yaklaşan ihracatı ve topluluğa dahil diğer şirketlerin desteğiyle ülkemiz ve dış pazarlardaki konumunu daha ileriye götürmeyi hedeflemektedir.